ŠTĚŇÁTKA

03.07.2015 05:56

Na začátku srpna očekáváme štěňátka ze spojení: Mighty´s Spring Meadow IE ILARIO & Mighty´s Spring Meadow FOREST QUEEN

otec vrhu: IE ILARIO-domácím jménem Lery

Lery je mladý atletický tricolorní pes syté černé barvy s výrazným pálením,s velmi elegantní hlavou,dobře nasazeným uchem a tmavým okem.

V jeho rodokmenu koluje anglicko-finská krev a na to jak je mladý má již mnoho výstavních úspěchů,ale Lery je především rodinný pejsek žijící ve společnosti dětí,které miluje a stal se pro ně nerozlučným kamarádem.Je to velmi chytrý,veselý a temperamentní pes s milou a přátelskou povahou.

 

 

  

 

maminka vrhu je naše Queeny:

Queeny je lehce ovladatelná fenka s chutí do práce.Výborně splňuje požadavky standardu krátkosrsté kolie.Její předností je dobrá kostra,osvalení,výrazné předhrudí,pevný hřbet s výbornou horní linií a správně nasazený a nesený ocas.Celkově je velmi harmonická s typicky "fenčí " krásně modelovanou hlavou.

Queeny je vyloženě "rodinný " typ je silně vázaná na svoji rodinu,kterou bezmezně miluje .Je to temperamentní a vstřícná fenka,která nemá problém se změnou prostředí a rychle se s každou situací vyrovná.

 

 

V případě zájmu o štěňátko z naší chovatelské stanice nás neváhejte kontaktovat - tel.728114139 nebo zdenka.struncova@seznam.cz 

 

 

 

                                                                                                                  

 

  

—————

Zpět